Вхід
Цілі
0 з 53
0 з 12
Розгорнути
Ціль Цифрова грамотність
53 лекції 12 курсів

Завдяки цьому онлайн курсу ви зможете опанувати сучасними інформаційними технологіями. Курс створений завдяки підтримці Microsoft та Міністерства молоді та спорту України.

перейти до цілі
0 з 0
0 з 0
Ціль Стати електронним демократом

Електронна демократія є еволюційним кроком розвитку демократії із застосуванням ІТ-технологій. Сьогодні вже ви можете впливати на якість життя  на вашій вулиці, у вашому місті, вашій країні лише через свій смартфон. Даний онлайн курс допоможе розібратися у основних принципах електронної демократії в Україні, розповість про петиції, бюджет участі, відкриті дані, концепцію smart-cities, журналістські розслідування, засновані на аналізі відкритих даних.

перейти до цілі
0 з 20
0 з 5
Розгорнути
Ціль Знайти роботу
20 лекцій 5 курсів

Знайти цікаву, високооплачувану роботу, з хорошою перспективою кар'єрного росту

перейти до цілі
0 з 6
0 з 1
Розгорнути
Ціль Бути фрілансером
6 лекцій 1 курс

 

Хто такий фрілансер? Які плюси і мінуси цього виду зайнятості. Які кроки треба зробити фрілансерам-початківцям? Як збільшими клієнтську базу і уникнути проблем із оплатою роботи? Своїм досвідом з Вами поділиться експерти в сфері фрілансингу, а також Ви почуєте успішні історії.

 

перейти до цілі
0 з 13
0 з 1
Розгорнути
Ціль Відкрити власну справу
13 лекцій 1 курс

Коли народжується ваша ідея, про неї думають безліч людей (так-так, ідеї витають у повітрі!). Питання в тому, хто швидше і якісніше її реалізує. У бізнес-проекті важлива його реалізація, а не ідея. З наших відео-лекцій ви дізнаєтеся, як знайти свою нішу, як залучити фінансування, як створити СВОЮ команду і головне як заробити на СВОЇЙ ідеї.

перейти до цілі
0 з 10
0 з 2
Розгорнути
Ціль Досягти фінансового успіху
10 лекцій 2 курси

Як вміння керувати власними фінансами впливає на успіх людини? Методики залучення фінансів в своє життя. Яких помилок треба уникати при плануванні власних заощаджень? Хто така "особистість на міліон"? Відомі тренери поділяться з Вами корисними порадами в рамках цілі з особистої фінансової грамотності

перейти до цілі
0 з 11
0 з 2
Розгорнути
Ціль Жити в Європейській Україні
11 лекцій 2 курси

Євроінтеграція – це процес, що досі залишається незрозумілим та іноді таємничим для багатьох сучасних людей. Найкращі експерти з питань Євроінтеграції відкриють Вам очі на те, що ж таке насправді євроінтеграція і які переваги вона несе для економічної та політичної сфер України, а також, розкажуть Вам про європейські цінності, стандарти та перспективи для української громади та молоді.

перейти до цілі
0 з 11
0 з 3
Розгорнути
Ціль Впливати на прийняття рішень
11 лекцій 3 курси

Всі ми звикли думати, що поняття "влада" поширюєься лише на центральні органи управління та на державу загалом. Проте влада існує саме в наших руках, в руках простих громадян! Кожна людина, яка прагне дізнатися яким чином, за яких обставин та умов вона може вплинути на ті чи інші рішення, має переглянути цей курс відеолекцій! Найкращі українські та міжнародні експерти покажуть вам прості та доступні кроки, які ви можете зробити на шляху до демократичного та вільного суспільства.

перейти до цілі
0 з 17
0 з 8
Розгорнути
Ціль Стати ІТ спеціалістом
17 лекцій 8 курсів

Паспорт професії ІТ-спеціаліста розроблений спільними зусиллями Міністрерства економічного розвитку і торгівлі України, яке є центральним органом з реформування ІТ-сфери, та міжнародними компаніями MicrosoftEPAM і Ciklum, провідними українськими ІТ-компаніями, а також визнаними експертами в області ІТ.

Даний профіль професії включає у себе лекції та тестові завдання від практиків, які досягли успіху у своїй справі.

перейти до цілі
0 з 11
0 з 3
Розгорнути
Ціль Створити IT-стартап
11 лекцій 3 курси

У сучасному світі, що так стрімко розвивається, потрібно шукати нові шляхи для отримання прибутку, реалізації свого потенціалу та втілення цікавих ідей у життя.

Нещодавно у наш словниковий запас потрапило слово "стартап" і одразу ж захопило думки найактивніших та цілеспрямованих людей країни. Це поняття змістило розуміння підприємництва та відкриття власної справи на зовсім новий рівень. Тепер кожен, хто готовий йти на ризик та зробити виклик сучасному ринку, обирає саме цей шлях - невідомий та повний екстриму світ стартапів.

Дізнийтеся й Ви, що це за світ і, можливо, Ви теж захочете ним захопитися!

перейти до цілі
0 з 9
0 з 3
Розгорнути
Ціль Вивчити англійську мову
9 лекцій 3 курси

Англійська мова - це глобальна мова. У сучасному світі важко уявити собі сферу діяльності, в якій би не потрібно було хоча б трохи знати англійську мову.

Даний курс допоможе вам розібратися у тому, навіщо взагалі вчити мову та як це можна зробити. Ви багато дізнаєтеся про види учбових матеріалів, способи оцінки рівня мови та багато чого іншого!

Навчайтеся разом із Академією Навичок!

перейти до цілі
0 з 7
0 з 2
Розгорнути
Ціль Стати соціальним підприємцем
7 лекцій 2 курси

Соціальне підприємництво в Україні набирає обертів!

Дізнайтеся все про історію становлення соціального підприємництва у нашій країні, успішні українські та міжнародні практики, а також про можливості для створення власного соціального підприємства.

Змінюйте світ разом з Академією Навичок!

перейти до цілі
0 з 5
0 з 2
Розгорнути
Ціль Створити ОСББ
5 лекцій 2 курси

Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків - саме так розшифровується ця абревіатура.

Якщо Вам не байдуже, що відбувається на Вашому подвір'ї, якщо у Вас болить серце через невиправдано високі цифри у рахунках за комунальні послуги - час діяти!

Піклуйтеся про свій дім разом з Академією Навичок!

перейти до цілі
0 з 6
0 з 1
Розгорнути
Ціль Боротися з корупцією
6 лекцій 1 курс

Боротьба з корупцією на сьогодні є мало не одним з найважливіших завдань нащої держави. Роботу вже розпочато, і Академія Навичок з радістю поділиться з Вами всім, що Вам необхідно знати про корупцію та методи її подолання!

Змінюйте країну разом з нами!

перейти до цілі
0 з 3
0 з 1
Розгорнути
Ціль Стати свідомим виборцем
3 лекції 1 курс

перейти до цілі
0 з 8
0 з 1
Розгорнути
Ціль Електронне врядування
8 лекцій 1 курс

Дізнайтеся все про електронне урядування від найкращих українських та міжнародних спеціалістів у цій сфері!

Змінюйте Україну разом з Академією Навичок!

перейти до цілі