профіль Амбасади
Львівський державний інститут економіки і туризму (ЛІЕТ)
Львівський державний інститут економіки і туризму (ЛІЕТ) – провідний державний вищий навчальний заклад зі столітньою історією. У своєму розвитку інститут пройшов шлях від австрійської торговельної академії (1899 рік) до сучасного ВНЗ, який готує фахівців для однієї з найперспективніших та найрентабельніших галузей економіки – туризму. ЛІЕТ утворено у 2004 р. на базі Львівського економічного бізнес – коледжу з правом підготовки бакалаврів та спеціалістів, магістрів за професійними спрямуваннями з повною вищою освітою. Навчання у закладі охоплює низку спеціальностей, які комплексно складають замкнений цикл підготовки персоналу для туріндустрії. Вдало сформовані напрями, спеціальності та спеціалізації в нашому інституті забезпечують випускникам широкі практичні і академічні свободи у кар’єрному працевлаштуванні на посадах туристичної інфраструктури: туризмознавців, туроператорів, турагентів, менеджерів готелів і ресторанів, економістів-аналітиків, експертів-товарознавців, інспекторів митного контролю, бухгалтерів, фінансистів, інженерів-технологів і т.д. В інституті налагоджено міжнародне фахове стажування та практичну підготовку студентів ЛІЕТ в готельно-відпочинкових комплексах, ресторанних підприємствах, туристичних фірмах та інших організаціях, пов’язаних із туризмом. Це забезпечує можливість отримати безцінний досвід роботи в закордонних організаціях, відвідати нові країни, удосконалити комунікаційні навики та знання іноземної мови, що формує суттєві конкурентні переваги майбутніх випускників на ринку праці. Загалом, у ЛІЕТ функціонує три факультети розміщені у центральній частині міста (туризму, готельної і ресторанної справи; бухгалтерсько-економічний; менеджменту, товарознавства та комерційної діяльності,), одинадцять кафедр, Інтернет-кафе інтенсивного вивчення іноземних, Туристично-інформаційний центр (ТІЦ), Виставковий центр «Тури і туристичні продукти для львів’ян і гостей міста», Львівський центр євроінтеграції (ЛЦЄІ), та низка допоміжних підрозділів, серед яких навчальні лабораторії: інноваційних технологій в туризмі; лабораторія готельної справи і хостел; навчальний лабораторно-виробничий комплекс харчування та готельного сервісу (кафе «Мандрівник» та фітобар, студентський хостел); лабораторія експертизи товарів та митної справи які забезпечують якісну реалізацію навчального процесу. 79007 Львів, Україна, вул. Менцинського, 8 (032) 255-45-47, 261–63–08, факс: (032) 255-46-94 www.liet.lviv.ua e-mail: lebk@org.lviv.net
Амбасадор
- Відеокурси ВНЗ
-
Дивитись лекцію
Лекція
Oleg Lyadyk
фітобар Ліет
Лекція відOleg Lyadyk
фітобар Ліет
-
Дивитись лекцію
Лекція
Разом TV
Львівський Інститут економіки і туризму відзначив ювілей
Лекція відРазом TV
Львівський Інститут економіки і туризму відзначив ювілей
-
Дивитись лекцію
Лекція
Oleg Lyadyk
Бабине літо 2014-ЛІЕТ
Лекція відOleg Lyadyk
Бабине літо 2014-ЛІЕТ
-
Дивитись лекцію
Лекція
Львівський інститут економіки і туризму ЛІЕТ
Вітання студентського самоврядування ЛІЕТ- 10 років
Лекція відЛьвівський інститут економіки і туризму ЛІЕТ
Вітання студентського самоврядування ЛІЕТ- 10 років
- Новини
- Завдання
- Вакансії
-
СЕМІНАР “СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ В УМОВАХ КРИЗИ» («ВИЖИВАННЯ СЕРЕД АКУЛ»)
26 вересня за сприяння Львівської обласної державної адміністрації у Львівському інституті економіки і туризму, відбувся семінар «Стратегія розвитку туристичного бізнесу в умовах кризи» («Виживання серед акул») з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня Львівської області. З вітальним словом до учасників семінару виступив ректор ЛІЕТ д.е.н., професор Бочан Ігор Омелянович та директор Департаменту міжнародного співробітництва та туризму ЛОДА Горбатенко Віталій Валентинович. Лекцію щодо стратегія розвитку туристичного бізнесу в умовах кризи прочитав експерт зі стратегії бізнесу, директор Бізнес-центру «Клуб ділових людей» Руслан Бельтюков. На завершення учасників і гостей семінару привітали студенти ЛІЕТ – учасники феєричного вокально-інструментального ансамблю ЛІЕТ «Вільний вітер» під керівництвом Заслуженого артиста України Зеновія Гучка.
Детальніше
-
УЧАСТЬ КОМАНДИ ЛІЕТ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ В VIII ФЕСТИВАЛІ АКТИВНОГО ТУРИЗМУ «МАНІВЦІ»
27 – 29 вересня 2014 р. - найбільш активна частина академічної спільноти інституту брала участь в VIII Фестивалі активного туризму «Манівці». Захід пройшов за підтримки та участі Управління туризму Львівської обласної ради та Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, на території паркової зони «Погулянка». 27 вересня - день змагань і нових випробувань для команд з спортивного туризму інституту: «ЛІЕТ» і « ЛІЕТ-2». Відповідно до програми змагань Фестивалю, в перегонах зі спортивно-рекреаційного багатоборства (водний, піший, вело туризм, скелелазіння, бігбол, пейнтбол, сумо, тролей (політ над озером на трасі) брали участь 7 студентських команд вищих навчальних закладів Львівщини, 11 команд підприємств Львівщини та команда «Зірки спорту». За результатами змагань, в фінальній частині фестивалю, право змагатись за І місце в загальнокомандному заліку випало команді ЛІЕТ і команді ЛДУФК. Слід відзначити, що у вирішальній битві команді ЛІЕТ з спортивного туризму, під керівництвом викладача, тренера з спортивного туризму інституту В.М. Цап’яка, в напруженій боротьбі вдалось вирвати перемогу в амбітних спортсменів ЛДУФК. То ж, сто відсоткова самовіддача наших спортсменів увінчалась успіхом. Команда ЛІЕТ зі спортивного туризму – переможець змагань серед студентів м. Львова VIII Фестивалю активного туризму «Манівці. Понад десяток студентів - волонтерів інституту долучились до святкового дійства, зробили корисну справу та набули практичний досвід в організації масових спортивно-туристичних заходів. Враження прекрасні, досвід неоціненний!
Детальніше
-
КРУГЛИЙ СТІЛ «ТУРИСТИЧНИМИ ШЛЯХАМИ ПРИКАРПАТТЯ: ЗА МАТЕРІАЛАМИ ПОЛЬОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»
1 жовтня 2014 р. у Львівському інституті економіки і туризму відбувся круглий стіл «Туристичними шляхами Прикарпаття: за матеріалами польових досліджень». Мета круглого столу: ознайомлення викладачів та студентів інституту з результатами польових досліджень 2014 року в рамках науково-дослідної теми інституту «Дослідження історії, світової та вітчизняної культури і застосування їх результатів у туризмі». Очікувані результати: публікація статей у збірнику наукових праць, використання матеріалів для створення туристичних маршрутів, залучення матеріалів дослідження у краєзнавчій тематиці. Із доповідями виступили викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та гості (директор Городоцького краєзнавчого музею Ю. Дурбак; науковий співробітник Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. Грушевського НАН України, Львівське відділення Б. Смерека; студент історичного факультету ЛНУ ім. І.Франка І. Логазяк). Більшість доповідей були присвячені населеним пунктам Городоцького району Львівської області, оскільки викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у 2014 р. проводили активну науково-пошукову роботу зі збору історичних відомостей про Городоцький район. Виступи засвідчили важливість досліджень історико-культурних ресурсів регіону і значні можливості для застосування їх у туристичній сфері. Даний захід дозволив обмінятись досвідом та корисною інформацією стосовно практичної реалізації наукових пошуків пам’яток світової та вітчизняної культури.
Детальніше
-
ТРЕНІНГ «ВУЛИЦЯМИ ЛЬВОВА»
1 жовтня 2014 року студентами III-го курсу бухгалтерсько-економічного факультету під керівництвом викладачів кафедри економіки і маркетингу Стручок Н.М. та Фурсіної О.В. був проведений тренінг «Вулицями Львова» для студентів I-го курсу цього ж факультету, присвячений святкуванню Всесвітнього Дня туризму. Метою проведення даного тренінгу, який вже став традицією на факультеті і проводиться поспіль три роки, є ознайомлення студентів I-го курсу з історією нашого навчального закладу, корпусу, який знаходиться за адресою вул. Кн. Романа, 36 та з об’єктами туристичної інфраструктури центральної частини міста. Екскурсія включала в себе такі туристичні об’єкти, як пам’ятник Данила Галицького, Церква Св. Андрія (Костел Бернардинів), Площа ринок та Кафедральний Собор. Результатом проведення даного тренінгу стало сприяння вивченню та поглибленню знань з питань розвитку історії центральної частини Львова та заохочення студентів до подальшого пізнання туристичної спадщини нашого міста.
Детальніше
-
КРУГЛИЙ СТІЛ «ШЛЯХ ДО УСПІХУ В ТУРИЗМІ: ОСВІТА, КАР’ЄРА, БІЗНЕС»
25.09.2014 р. відбувся круглий стіл «Шлях до успіху в туризмі: освіта, кар’єра, бізнес», який організувала кафедра теорії і практики туризму і готельного господарства. Метою якого було підвищення ефективності підготовки фахівців у сфері туризму та готельно-ресторанної справи з врахуванням вимог сучасного туристичного ринку, ознайомлення студентів з перспективами майбутньої професійної діяльності, формування мотивації до набуття професійних знань, вмінь та навичок. Програма круглого столу передбачала три блоки: -освіта – де було висвітлено зміст і основні засади підготовки фахівців за напрямками «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа: Що і для чого вивчаєм? Та практичне навчання як запорука успішної кар’єри. -бізнес – на якому обговорюваись разом з гостями заходу (Губіліт Ігор – креативний директор туристичної фірми «Туроператор «Відвідай», Осипчук Михайло – керівник туристичного агентства «Комфорт Тур», Мала Ірина – директор туристичної фірми «Трайдент», Зубань Ольга – провідний менеджер з персоналу Reikarz Hotel Group, Русін Христина - керівник відділу управління персоналом готелю «Дністер») вимоги сучасного ринку туризму та гостинності до майбутніх фахівців керівниками провідних підприємств туристичної сфери; -кар’єра – у якому виступали випускники інституту щодо своєї роботи і кар’єри в туристичній сфері – очікування і реалії (Комарницька Оксана (Т-2005) – туристичне агентство «ТАСС тревел», Дмитришин Христина (Т-2006) – туроператор «Відвідай», Попік Вікторія (Т-2008) – мережа туристичних агенцій «Комфорт Тур»,Фелів Наталя (МГРБ-03) – мережа готелів Рейкарц.
Детальніше
-
СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНИЙ ЗАХІД ПРЕЗЕНТАЦІЯ «МОВНИЙ КОЛОРИТ ЛЬВОВА»
25 вересня 2014 р. у відбувся соціально-культурний захід презентація «Мовний колорит Львова». Захід проводився кафедрою іноземних мов ЛІЕТ з метою – показати Львів як унікальний, багатомовний, культурний осередок толерантного ставлення до національних меншин, які проживають на його території. У заході брали участь студенти усіх курсів. Гостями заходу були представники грецької общини: Качеджи Людмила Василівна, голова грецької общини «Еллінес», Яремченко Діагмара Василівна – заступник голови грецької общини «Еллінес»; гостя з Маріуполя – викладач новогрецької мови, відповідальна особа «Маріупольської міської общини греків»; представник консульства Греції в Україні; вокальний ансамбль «Астеракі». Проведення заходу сприяло розширенню світогляду студентів та ознайомленню з соціально-культурними традиціями мовних меншин Львова, їх історично-культурною спадщиною та вплив на мовні особливості регіону.
Детальніше
-
КРУГЛИЙ СТІЛ «СВІТОВА ЕКОНОМІКА ТА МІЖНАРОДНИЙ ТУРИЗМ ОЧИМА СТУДЕНТІВ»
25 вересня на бухгалтерсько-економічному факультеті проведено факультетський захід, студентський круглий стіл на тему «Світова економіка та міжнародний туризм очима студентів», за участі студенти груп БЕ-11, БОФ-11, БЕ-12 та МЕ-11, МТ-13, з метою поглибленого вивчення стану та динаміки розвитку економіки та туристичних ресурсів в окремих регіонах та країнах світу. Студентський круглий стіл проходив у вигляді імітованого засідання Ради Всесвітньої туристичної організації. Презентація туристичних регіонів проводилася англійською, німецькою та французькою мовами. В процесі аналізу економічного стану туристичних регіонів світу аналізувались такі показники, як стан та динаміка ВВП, зовнішньоекономічна діяльність, торгово-економічні зв’язки з Україною, здійснювалося дослідження туристичних ресурсів окремих країн світу. Однією з найважливіших мотивацій цього заходу було залучення студентів до наукових досліджень в галузі економіки та міжнародного туризму та зацікавлення майбутньою професійною діяльністю.
Детальніше
-
ВИСТАВКА – КОНКУРС «МОЯ МАЛЬОВНИЧА КРАЇНА – УКРАЇНА»
У Виставковому центрі та ТІЦ вже другий рік поспіль проводять креативні заходи, що присвячені Всесвітньому Дню туризму. Цьогоріч – серія світлин показує звязок від минулого до теперішнього, і важливість для туристичного майбутнього. Виставка складається з трьох фотографічних серій: Я люблю свій край, Моя мальовнича Україна і Мандрівка Україною, які знайомлять з красою і розмаїттям рідного краю. Адже, в епоху зростаючого впливу Інтернет- технологій, люди вибирають майбутні локації виходячи з інформації, і не в останню чергу у вигляді фотографій, що знаходять у Всесвітній Мережі. Навіть для багатьох «знаних» туристів перегляд представлених на конкурс світлин приведе до ряду несподіваних відкриттів досі невідомих чудес природи і творінь людських рук, якими багата Україна! Основною метою заходу є розвиток і підтримка творчої активності для збереження народних традицій, та стимулювання туристсько-краєзнавчої та екскурсійної діяльності до історичної, культурної, природної спадщини УКРАЇНИ!
Детальніше
-
КРУГЛИЙ СТІЛ «МАЙБУТНЄ ЗА ТУРИЗМОМ: УПРАВЛІНСЬКА І ТОВАРОЗНАВЧА СКЛАДОВІ»
25.09.2014 р. кафедри товарознавства та експертизи товарів і менеджменту та комерційної діяльності провели круглий стіл: «Майбутнє за туризмом: управлінська і товарознавча складові» під час якого відбулася зустріч із представниками Львівської майстерні шоколаду: Грабинською Юлією – менеджером з корпоративного продажу, яка розповіла про діяльність майстерні на туристичному ринку м. Львова та Гнатишин Тетяною – майстром-шоколатьє, яка провела майстер-клас з темперування шоколаду для студентів нашого факультету, а також учнів 11-А і 11-Б класів ЗОСШ № 82 м. Львова. Учасники круглого столу обговорили проблеми розвитку туризму в Україні і світі, перспективи працевлаштування в туристичній індустрії випускників ЛІЕТ, можливості використання товарів спортивно-туристичного призначення, харчових продуктів, виробів народних художніх промислів в туристичній індустрії.
Детальніше
-
НАУКОВИЙ СЕМІНАР ЕНОГАСТРОНОМІЯ: КОЛОРИТНА ОСОБЛИВІСТЬ ТУРИСТИЧНОЇ УКРАЇНИ
24 вересня 2014 р. проведено кафедрою харчових технологій та ресторанної справи, за участю студентів груп ТХ-13, ТХ -11, ТОПХ 13, ТОПХ-12, ГРС-12, науковий семінар «Еногастрономія: колоритна особливість туристичної України». Студенти ознайомились з правилами подачі вин, з еногастрономічними ресурсами для організації турів країнами і регіонами, повязаними з культурою вирощування винограду і виробництвом вина в Європі та Україні; особливостями еногастрономії в ресторанах Львова. Здобули знання щодо європейського досвіду проведення еногастрономічних турів та фестивалів, принципів поєднання регіональних страв і вин, використання вин в технології приготування страв та виробів та окреслили перспективні напрямки подальшого розвитку еногастрономічного туризму в Україні, поєднуючи його з іншими існуючими видами туризму (рекреаційним, туристичним, екскурсійним, ностальгійним).
Детальніше
-
КРУГЛИЙ СТІЛУКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ВІДЗНАКИ ПЕРІОДУ ВИЗВОЛЬНОЇ БОРОТЬБИ 1914-1921 РР.
24 вересня 2014 року відбулась зустріч викладачів та студентів ЛІЕТ з автором численних публікацій у журналах українського геральдичного товариства «Знак» та «Нумізматика і Фалеристика», автором монографій «Українська Фалеристика» та «Історія, закарбована в металі», членом Сенату Організації Українських Націоналістів Степаном Володимировичем Пахолко. Під час зустрічі колекціонер-краєзнавець С.В. Пахолко ознайомив присутніх з українськими національними символами та відзнаками – німими свідками нашого славного, героїчного та трагічного минулого, джерельною базою до них. Лекція супроводжувалась демонстрацією на екрані суспільно-політичних та військово-політичних відзнак періоду 1914-1921 рр. і викликала зацікавленість у присутніх. Зустріч студентів з Степаном Пахолко сприяла поглибленню знань студентів про героїчну боротьбу українського народу за волю та державність в першій половині ХХ століття, позитивно вплинула на патріотичне виховання студентів.
Детальніше
-
НАУКОВИЙ ДИСПУТ «МІЖНАРОДНА ІНДУСТРІЯ ТУРИЗМУ: СУЧАСНІ АСПЕКТИ»
24 вересня 2014р. у Львівському інституті економіки і туризму з ініціативи кафедри міжнародної економіки та інвестиційної діяльності відбувся кафедральний науковий диспут, присвячений святкуванню Всесвітнього Дня туризму на тему: «Міжнародна індустрія туризму: сучасні аспекти». Під час проведення наукового диспуту обговорювалося широкий спектр проблем у сфері міжнародний туристичних послуг світу та України: • Деякі фрагменти розвитку індустрії міжнародного туризму; • Застосування бенчмаркінгу на міжнародному ринку готельно-туристичних послуг; • Тенденції та перспективи розвитку туризму у Львівській області; • Cучасні реалії розвитку міжнародного туризму в Україні; • Світовий ринок туристичних послуг: реалії та перспективи; • Сучасний стан і тенденції розвитку туристичної сфери в Україні; • Аналіз конкурентних переваг туристичного бізнесу в умовах глобальних викликів.
Детальніше
-
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ
Туристична галузь сьогодні – невід’ємна складова світового ринку, посідає друге місце в світовій економіці після комп’ютерної та електронної промисловості. Україна має вагомі об’єктивні передумови, щоб увійти до найбільш розвинутих у туристичному відношенні країн світу. Скільки ще непізнаного є і в нашій області. Розповісти всьому світові про перлини історії, культури нашого краю – одне з найголовніших завдань теперішнього часу. Нехай з кожним роком туризм, як форма дозвілля, стає все змістовнішим, популярнішим і безпечнішим, а нові маршрути відкривають вікно у широкий світ, сприяють встановленню добросусідських стосунків та порозуміння між народами. Як святкували Всесвітній день туризму у Львівському інституті економіки і туризму....?
Детальніше
-
Участь студентів ЛІЕТ за напрямом підготовки «Туризм» у дводенному семінарі в рамках проекту «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм і культуру» у співпраці з Інтеграційним Товариством «Magnum Bonum» Польща і Товариство «Зелений Хрест» Львів, Україна.
В рамках заходу студенти ЛІЕТ прослухали лекції доктора Яцека Пухала, докторанта Малгожати Богуш (Краківська сільськогосподарська університет, Республіка Польща), Олександра Волошинського (Товариство «Зелений хрест», Львів), Наталі Гнатюк (Фонд «Стара Волинь»), на тему: «Основи агротуризму. Організаційно – правові основи агротуризму на прикладі Польщі», «Сільський зелений туризм – альтернатива сільському безробіттю», «Ціна товару/послуги. Маркетинг агротуристичних послу», «Потреби неповносправних туристів в контексті прав людини Специфіка роботи з деякими групами неповносправних: рухові вади, сліпота, глухота, розумова відсталість. Асистування людям з особливими потребами»; ознайомитись з досвідом діяльності власників садиб і агроосель, які надають послуги для осіб з інвалідністю, набути практичних навиків роботи в інтегрованих групах на тему: «Господар – неповносправний клієнт», «Неповносправний господар - клієнт», «Неповносправний господар-неповносправний клієнт» та ін. За результатами роботи семінару налагодилась тісна співпраця студентів інституту, товариства «Зелений Хрест» і власників садиб, яка в майбутньому передбачає спільну діяльність щодо розробки туристичних продуктів для агротуризму та сільських осель; бізнес-проектів щодо розвитку депресивних, сільських територій з використанням засобів туризму, в тому числі для осіб з інвалідністю. Не залишаються осторонь і студенти які традиційно беруть участь в Міжнародному молодіжному фестивалі туристичної пісні «Бабине літо», організаторами якого є Яворівський Національний Парк «Розточчя». Цього року, відповідно до програми організаторів, студенти - аніматори, під керівницвом Заслуженого діяча естрадного мистецтва України Зеновія Гучка, активно готують збірку національно-патріотичних пісень, які будуть передані в зону АТО для підняття духу захисникам і патріотам України. В цей же час і волонтери ЛІЕТ активно долучаються до добрих і корисних справ, які сприяють розвитку культурної столиці України, рідного міста Львова та розвитку туризму і євро інтеграційних процесів в ньому. 20-21 вересня 2014р., студенти-волонтери та викладачі ЛІЕТ брали участь в заходах «Дні Європейської спадщини 2014 у м. Львові», в рамках Українсько-німецького проекту організаторами якогоякого є Управління туризму ЛМР спільно з Німецьким товариством інтернаціональної співпраці GIZ.
Детальніше
-
«СПОРТИВНО – ТУРИСТИЧНИЙ КОЛОРИТ СТУДЕНТІВ ЛІЕТ В РАМКАХ ЗАХОДІВ «ЗОЛОТА ОСІНЬ - 2014» ЦЕНТРУ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ»
Тільки розпочалось навчання, а у студентів ЛІЕТ вже гаряча пора участь в найрізноманітніших спортивно – туристичних заходах, на які багата осінь на Львівщині. З 8 по 12 вересня 2014 р. команда інституту зі спортивного туризму брала активну участь в мікропроекті «Створення школи рекреаційного туризму» в рамках проекту «Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння», організаторами якого є ЛМГО «Туристсько – спортивний клуб «Манівці», група локальної дії «Зєльоне Бєшчади» та Асоціація на користь розвитку і промоції Підкарпаття «ProCarpathia». В рамках проекту, студентам ЛІЕТ вдалось зреалізувати наступні види програм: - пройти шлях (понад 70 км) по р. Дністер (Миколаєвський р-н,Львівської обл.) на байдарках і каноє; - подолати природні перешкоди на вело маршрутах (понад 60 км.) на гірських велосипедах; - відвідати пам’ятки історико-культурної спадщини Миколаївщини (палацЖевуських-Лянцкоронських, Ілівські печери, печери Миколаєва, Каплицю та сиротинець графа Скарбика та інші); - набути досвіду в розробці нових туристичних продуктів, які поєднують історико-культурні та рекреаційно-оздоровчі ресурси краю; - отримати практичні навики в організації і проведенні туристичних експедицій і мандрівок. Щасливі, повні енергії, сил, знань та досвіду команда продовжує підготовку до участі у Фестивалі “Манівці» який відбудеться 27-29 вересня 2014 р. у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, паркова зона «Погулянка» та в обласному зльоті туристів «Львівська осінь - 2015», 16 – 18 жовтня 2014р. в с. Зіболки, Львівської області.
Детальніше
записи відсутні
записи відсутні