A PHP Error was encountered

Severity: 4096

Message: Object of class stdClass could not be converted to string

Filename: libraries/Parser.php

Line Number: 101

Європейський університет - Skillsacademy
Вхід

профіль Амбасади

Європейський університет

Європейський університет» є одним із найбільших приватних вищих навчальних закладів України, в якому навчається більше 20 тисяч студентів, у тому числі іноземців з 15 країн світу. Заклад був заснований 1991 року родиною вчених - Тимошенком Іваном Івановичем, його дружиною Зоєю Іванівною та їх донькою Оленою Іванівною. Родиною Тимошенка І.І. створено сучасний вищий навчальний заклад, у якому працює більше 1600 науково-педагогічних фахівців, з яких майже половина має вчені ступені і звання.У структурі університету: Науково-навчальний інститут права та безпеки підприємництва, Науково-дослідний інститут системних досліджень стабілізації і розвитку економіки та факультети: економіки і менеджменту, інформаційних систем і технологій, юридичний, безпеки підприємництва, практичного підприємництва і професійної адаптації, 25 філій у різних містах України, а також Бізнес-коледж, Гімназія і дитяча школа-сад. Це єдиний в Україні вищий навчальний заклад, у якому створена система освіти від дитячого саду до університету.

Амбасадор

 • Відеокурси ВНЗ
 • Дивитись лекцію

  Лекція

  Артем Подвиженко

  Мікроекономіка

  Лекція від

  Артем Подвиженко

 • Дивитись лекцію

  Лекція

  Артем Подвиженко

  Макроекономіка

  Лекція від

  Артем Подвиженко

 • Дивитись лекцію

  Лекція

  Артем Подвиженко

  Оптимізаційні методи і моделі

  Лекція від

  Артем Подвиженко

 • Новини
 • Завдання
 • Вакансії
 • Шановні абітурієнти!

  9 та 10 липня 2014 року, з 9 до 17 годин, у Європейському університеті триватимуть "Дні відкритих дверей". У ці дні абітурієнтам надається 10 % знижка в оплаті за навчання у першому семестрі. Чекаємо на Вас за адресою: м.Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16в. Ласкаво просимо!

  Детальніше

 • «Тренінги зі спеціальної бойової підготовки» (м. Краків, Польща)

  Інститут права та безпеки підприємництва Європейського університету (Україна) та Виша школа публічної та індивідуальної безпеки «Апейрон» м. Краків (Польща) пропонують cпільну освітню програму «Тренінги зі спеціальної бойової підготовки» (м. Краків, Польща) Деталі: http://www.e-u.in.ua/ukr/?page=69

  Детальніше

 • Спеціальності, за якими здійснюється підготовка «Молодшого спеціаліста» в Бізнес-коледжі Європейського університету:

  "Правознавство", "Діловодство", "Фінанси і кредит", "Економіка підприємства", "Бухгалтерський облік", "Інформаційна діяльність підприємства", "Комерційна діяльність", "Організація виробництва", "Обслуговування компютерних систем і мереж", "Обслуговування програмних систем і комплексів", "Розробка програмного забезпечення", "Прикладна екологія".

  Детальніше

 • Напрямами, за якими здійснюється підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр»:

  "Документознавство та інформаційна діяльність", "Музичне мистецтво", "Хореографія", "Філософія", "Правознавство", "Економічна кібернетика", "Економіка підприємства (спеціалізація: правове забезпечення економічної діяльності)", "Маркетинг", "Фінанси і кредит", "Облік і аудит", "Менеджмент (спеціалізації: менеджмент організації", "Менеджмент безпеки підприємств", "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", "Менеджмент туризму", "Менеджмент готельного та ресторанного бізнесу", "Менеджмент організацій охорони здоровя)", "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування", 2Компютерні науки", "Програмна інженерія", "Управління інформаційною безпекою".

  Детальніше

 • Спеціальності, за якими здійснюється підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст»:

  "Документознавство та інформаційна діяльність", "Правознавство", "Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)", "Маркетинг", "Фінанси і кредит (за спеціалізованими програмами)", "Банківська справа", "Облік і аудит", "Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)", "Менеджмент організацій і адміністрування (спеціалізація:менеджмент безпеки підприємств)", "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", 2Екологія та охорона навколишнього середовища", "Системи і методи прийняття рішень", "Інформаційні управляючі системи та технології (за галузями)", "Програмне забезпечення", "Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації".

  Детальніше

 • Магістерські програми Європейського університету

  Магістерські програми: "Правознавство", "Економіка підприємства" (за видами економічної діяльності), "Маркетинг", "Фінанси і кредит (за спеціалізованими програмами)", "Банківська справа", "Облік і аудит", "Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)", "Менеджмент інноваційної діяльності", "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", "Менеджмент організацій і адміністрування (спеціалізація:менеджмент безпеки підприємств)", "Системи і методи прийняття рішень", "Інформаційні управляючі системи та технології (за галузями)", "Управління інноваційною діяльністю".

  Детальніше

 • записи відсутні

 • записи відсутні