Вхід
Ціль
Ціль Відкрити власну справу
залишилось 13 лекцій
Лекцій 0 з 13
Тестів 0 з 13
 • Дивитися лекцію Юридичні аспекти відкриття власного бізнесу Лекція від Рудник Інна

  Яку форму обрати для ведення малого бізнесу – ТОВ чи СПД?  Які при цьому існують ризики?  Який основний документ потрібен для реєстрації? Хто в першу чергу має бути найманий на роботу? На що звертають увагу при купівлі вже готової компанії? Порадами з Вами поділиться Інна Рудник, юрист відомої юридичної фірми.

 • Тест Юридичні аспекти відкриття власного бізнесу 10 питань
 • Дивитися лекцію Облік власника Лекція від Сисун Владлен

  Як уникнути багатьох помилок, відкриваючи свій бізнес або стартап, - в даній лекції і в курсі в цілому допоможе Вам зрозуміти Владлен Сисун. Як визначити, скільки грошей можна в кінці місяця визначити як прибуток, допоможе Вам управлінський облік або так званий облік власника. Як його складати, що в ньому врахувати, і як з ним працювати, - Ви дізнаєтеся з цієї відео-лекції.

 • Тест Облік власника 8 питань
 • Дивитися лекцію Формування команди Лекція від Анна Власова

  Що таке команда? Як сформувати успішну команду для досягнення Ваших цілей? Хто такий «командний гравець»? Які є ролі в команді і яким тестом це можна виявити? Яким психологічним тестом виявляють схильність до командної роботи?

   

  Анна Власова, одна з кращих експертів України з Human Resources, навчить Вас використовувати роботу в команді як інструмент лідерства.

 • Тест Формування команди 9 питань
 • Дивитися лекцію Наймані менеджери Лекція від Сисун Владлен

  У цій лекції розкривається одна з найважливіших тем - взаємовідносини між власником і найманими менеджерами. Як мотивувати менеджерів - зарплата, відсоток, або і те й інше? Виявляється, є абсолютно свіже рішення, яке дозволить Вам полегшити контроль за менеджером, вийти з оперативного управління, і, продовжуючи отримувати дохід, розвивати Ваш бізнес, створюючи все нові відділення (вертикальний ріст), або нові напрямки (горизонтальний ріст).

 • Тест Наймані менеджери 9 питань
 • Дивитися лекцію Нематеріальні активи Лекція від Сисун Владлен

  У нинішніх компаніях нематеріальні активи досягають до 80% оцінки компаній. Навчіться їх цінувати більше, ніж нематеріальні, відчувайте їх, застосовуйте їх у своєму бізнесі. Що належить до нематеріальних активів? Як уникнути варіанту виносу Вашої клієнтської бази недобросовісним менеджером при звільненні? Про все це Ви дізнаєтеся від Владлена Сисуна у відеолекції курсу з підприємництва.

   

   

 • Тест Нематеріальні активи 8 питань
 • Дивитися лекцію Змінні і постійні витрати Лекція від Сисун Владлен

  Ця тема знаходиться на стику фінансів і маркетингу. Саме розуміння цих важливих понять допоможе Вашому бізнесу заробляти. Уміння розраховувати масштабу постійних витрат і динаміку змінних витрат на одиницю товару дозволить вам приймати абсолютно нові маркетингові та управлінські рішення. Як вижити починаючому бізнесу під час кризи, збільшуючи змінні витрати, залучаючи нових клієнтів, створюючи ефект масштабу, - навчить Вас Владлен Сисун.

 • Тест Змінні і постійні витрати 8 питань
 • Дивитися лекцію Ефективність бізнесу Лекція від Сисун Владлен

  У даному ролику Владлен Сисун допоможе Вам навчитися оцінювати власний результат Вашого бізнесу. Почніть по-новому керувати своїм бізнесом, пропускаючи результат через поняття «гроші» або «ефективність», не забуваючи при цьому враховувати свою зарплату, вартість власного приміщення. Як легко порахувати рентабельність власного капіталу, і які цифри хоче побачити інвестор, вкладаючи у Ваш бізнес. Не довіряйте фінансову частину свого бізнесу виключно бухгалтеру і навчіться вести управлінський облік.

 • Тест Ефективність бізнесу 8 питань
 • Дивитися лекцію Підготовка бізнес-плану Лекція від Владислав Цигода

  З якою метою пишеться бізнес-план? З яких розділів він складається? Деталі по кожному з розділів - від опису продукту до фінансової моделі. Які основні фінансові показники мають найбільше значення для інвестора? Як правильно розписати ризики? Про це Вам розповість Владислав Цигода, який в місяць пише по 30 успішних бізнес-планів.

 • Тест Підготовка бізнес-плану 8 питань
 • Дивитися лекцію Юридичні аспекти діяльності підприємства Лекція від Рудник Інна

  Врегулювання відносин із контролюючими органами, контрагентами та клієнтами. Які основні компоненти договірних відносин? Навіщо проводити фінансовий аудит при пошуку інвестора або купівлі іншої компанії? &nbsp Порадами з Вами поділиться Інна Рудник, юрист відомої юридичної фірми.

 • Тест Юридичні аспекти діяльності підприємства 10 питань
 • Дивитися лекцію Знижки. Як встояти? Лекція від Сисун Владлен

  Що робити, якщо прибутку немає або він зовсім невеликий? Як правильно працювати зі знижками? Як оволодіти мистецтвом розвивати бізнес без знижок і управляти різними видами клієнтів і працювати на трьох одночасно ринках (економ, стандарт, преміум) - Ви дізнаєтеся з відео лекції Владлена Сисуна. Фінансовий маркетинг та цінове диференціювання - ось секрети виживання бізнесу на стадії розвитку або під час кризи.

 • Тест Знижки. Як встояти? 8 питань
 • Дивитися лекцію Нетворкінг та пошук клієнтів

  Що таке нетворкінг і як він може допомогти в розвитку Вашого бізнесу, розширенні бази клієнтів і партнерів? Переваги Ваших соціальних мереж. Як знаходити потрібних Вам людей і підтримувати з ними зв'язок? Як правильно інвестувати свій час та ресурси в нетворкінг? Як правильно використовувати контакти в своєму мобільному телефоні? Що таке вага особистості? Цими та іншими корисними порадами у розвитку своєї власної мережі зв'язків поділиться з Вами Артем Атепалихін, тренер з нетворкінгу.

 • Тест Нетворкінг та пошук клієнтів 7 питань
 • Дивитися лекцію Ефективні продажі Лекція від Андрій Ніколов

  5 ключів до успішних продажів. Яких помилок слід уникати? Як розвинути впевненість у собі та своїх клієнтах? Які є ролі клієнтів в процесі продажів і як правильно знайти підхід до кожного? Як Ваш стан і настрій впливає на ефективні продажі? Секретами успішних продажів поділиться з Вами міжнародний бізнес-тренер Андрій Ніколов.

 • Тест Ефективні продажі 8 питань
 • Дивитися лекцію Маркетинг для малого бізнесу Лекція від Сисун Владлен

  Як знайти підхід до клієнта, як вгадати його негативну реакцію, як зрештою швидко схилити його на Вашу сторону і переконати придбати Ваш товар або послугу? Відповідь проста, і Ви її дізнаєтеся з цієї відео лекції. Секретами маркетингу з Вами поділиться Владлен Сисун.

 • Тест Маркетинг для малого бізнесу 8 питань
Лекцій 0 з 13